Gizlilik Sözleşmesi

"www.cerkezkoyrehber.com"; üye kullanıcılarının " www.cerkezkoyrehber.com " ile iletişimde kullanılmak üzere verdikleri bilgileri başkaları ile paylaşmamak adına gizlilik politikası oluşturmuştur. Gizlilik politikası çerçevesinde " www.cerkezkoyrehber.com " üye kullanıcıların kişisel bilgilerini korumayı taahhüt etmektedir. Gizlilik politikası kapsamında aşağıda belirlenen ilkelere uyulmaktadır.

1) Üye kullanıcıya ait kişisel bilgiler sadece " www.cerkezkoyrehber.com " çalışanları tarafından görülebilir.

2) Üye kullanıcıya ait e-posta " www.cerkezkoyrehber.com " ile üye kullanıcı arasında iletişimin sağlanması için kullanılır. " www.cerkezkoyrehber.com ", "Üye kullanıcı"larına bilgilendirme amaçlı mail gönderimleri yapabilir. Üçüncü şahıslara üye e-postaları hiçbir gerekçe ile verilmez.

3) Sitede yayınlanan ve yayınlanmayan bilgiler bilgi gönderme formlarında belirtilmiştir. Yayınlanmayacak kişisel bilgiler " www.cerkezkoyrehber.com " ile üye kullanıcı arasında iletişimin sağlanması haricinde yayınlanmaz üçüncü şahıslar ve/veya kuruluşlar ile paylaşılmaz.

Bu ilkeler ile " www.cerkezkoyrehber.com " üye kullanıcıların " www.cerkezkoyrehber.com "'da yer alan hizmetlerden güven ile faydalanmaları tarafımızca sağlanmaktadır. Bu ilkeler ile kişisel haklarınız bizim tarafımızdan teminat altına alınmıştır.

SEKTÖRLER
Sayfa 0.1656 saniyede oluşturuldu.