Üyelik Sözleşmesi

1- Ziyaretçi, www.cerkezkoyrehber.com web sitesine girmek ve üye olmakla kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.

2- Çerkezköy Firma Rehberi`nde ücretli ve ücretsiz hizmetler vardır. Ücretli hizmetleri ücretli hale, ücretli hizmetleri ücretsiz hale getirme hakkı www.cerkezkoyrehber.com’da saklıdır. Hizmetlerin bazılarını ve tamamını geçici ve devamlı olarak kaldırma hakkı saklıdır.

3- www.cerkezkoyrehber.com bir firma rehberidir. Firmalar kaydolduklarında firma ve ürünlerini tanıtmak, www.cerkezkoyrehber.com üzerinde ticari bağlantı kurmayı amaçlarlar. Bu site üzerinde kurulan ticari alışveriş ve bağlantılarda tarafların sorumluluklarını yerine getirmemelerin de www.cerkezkoyrehber.com sorumlu tutulamaz. Firmaların verdiği bilgilerin doğru ve yanlışlığının sorumluluğu firmalarındır.

4- www.cerkezkoyrehber.com ‘a kaydolurken firmaların verdiği bilgiler tüm Çerkezköy firma Rehberi kullanıcı ve ziyaretçilerine açıktır ve bu bilgilerin sorumluluğu firmaya aittir. Başka firma, marka, kullanıcı ve Çerkezköy firma rehberi ‘ne zarar veren, küçük düşüren bilgiler yayından kaldırılır. Hangi bilgilerin yayınlanacağı veya yayınlanmayacağı Çerkezköy firma Rehberi’nin tasarrufundadır.

5- Firmalar üyelik formunu doldururken firma, ürün ve hizmetleri ile ilgili güncel ve gerçek bilgiler verecekleri kabul etmiş sayılırlar. Eksik ve yanlış bilgi verilmesi durumunda firma bilgilerinin tamamını veya bir kısmını yayından kaldırma Çerkezköy Firma Rehberi’nin tasarrufundadır.

6- www.cerkezkoyrehber.com kayıt olan firma kayıt formundaki doldurduğu bilgilerin ( firma adı, adres, tel-fax, firma , ürün haber ilan ve hizmet vb. ticari bilgilerin ) herkese açık olarak yayınlanmasını kabul etmiş sayılır. Vermiş olduğu e-mail adresinden tüm kullanıcı ve ziyaretçilerin kendisiyle ticari bağlantı kurmasını ( ürün-talep ) kabul eder. Zaten firmalar www.cerkezkoyrehber.com'a ziyaretçi ve kullanıcıların kendileriyle ticari bağlantı kurmaları için üye olur ve firma bilgilerini verirler.

7- Firma, Çerkezköy Firma Rehberi’ne üyelik formu doldururken verdiği firma ve ürün bilgilerinin;

- Yalan ve yanlış olmamasına

- Çalıntı kopya olamamasına

- Başka firma, ürün, marka ve kullanıcıyı küçük düşürücü içerikte olmamasına

- Haksız rekabete neden olmamasına

- Pornografik içrekte olmamasına

- Başkalarına ve www.cerkezkoyrehber.com'a zarar verecek yazılım ve virüs içermemesine

- www.cerkezkoyrehber.com üyelerine SPAM yapma özelliği içermemesi, koşullarını kabul etmiş sayılır.

8 – Çerkezköy Firma Rehberi, firmalarca üye kaydı yapılırken verilen bilgileri her türlü ortamda ( manyetik, kağıt baskı, CD vb ) çoğaltma ve yayınlama hakkına gizlilik ilkeleri çerçevesinde sahiptir.

9- Ziyaretçi ve üyeler, Çerkezköy Firma Rehberi’nde kullanıcılara açık bilgilerden faydalanmak, site üzerinden ticari bağlantılar kurma hakkına sahiptir. Fakat hiç bir üye ve kullanıcının herhangi bir yazılım kullanarak Çerkezköy firma Rehberi web sitesindeki bilgilerin tamamını veya bir kısmını kopyalama, çoğaltma, satmaya hakkı yoktur. Hiçbir kullanıcı ve üye herhangi bir program kullanarak Çerkezköy firma Rehberi n'de bulunan verileri bozmaya çalışmak, bozmak, başka firmaların bilgilerini değiştirmek, firmalar arası yazışmaları izleme hakkına sahip değildir. Aksine hareket suç teşkil eder.

10- Kullanım koşullarına uymayanlar önce site yöneticisi tarafında uyarılır, devam etmesi durumunda www.cerkezkoyrehber.com’da ki kayıtları silinir ve hukuki yollara başvurulur.

11- Ücretli üyelik  ve diğer ücretli servislerden faydalanan firmalar, ilk yıl ay içinde aldıkları üyeliğin ve hizmetin iptalini istediğinde ücreti banka masrafları düşüldükten sonra bakiye, fatura karşılığı olarak iade edilir. Ücretsiz üye olarak silivrifirmarehberi.org da kayıtlarının kalması veya tamamen yayından kaldırılması Çerkezköy firma Rehberi’nin inisiyatifindedir.

Ücretli üyelik ve alacakları hizmetler http://www.cerkezkoyrehber.com sayfasında açıklanmıştır.

12- Çerkezköy Firma Rehberi yayıncısı olarak www.cerkezkoyrehber.com’da ki adresleri güncel tutulması ve yayının kesintisiz devam etmesi için gerekli çabayı göstermek ve kesintisiz yayınla yükümlüdür.

13- Burada yazılı olmayan hususlarda Tüketici Hakları, Fikir ve Sanat Eserlerinin Korunması konusundaki kanun, Telif hakları yasası ve Türk Ticaret Kanunu hükümleri geçerlidir.

Uyuşmazlık halinde Silivri Mahkemeleri yetkilidir.

SEKTÖRLER
Sayfa 0.153 saniyede oluşturuldu.